کیمیا پلیمر پارس

گروه تولیدی صنعتی
فارس فوم

گروه صنعتی فارس­ فوم با نزدیک به 25 سال سابقه تولید فوم در 2 کارخانه در شهر شیراز و شهرستان آباده، یکی از باسابقه ­ترین و بزرگترین کارخانجات تولید فوم در مرکز و جنوب ایران به شمار می­ رود.

گروه تولیدی فارس­ فوم  در سال 1379 با احداث کارخانه ایده ­آل فوم پارس در قطعه زمینی به مساحت 8/400 متر مربع در شهرک صنعتی شهرستان آباده با استفاده از خطوط تولید ساخت کشور کره­ جنوبی و با هدف تولید انواع فوم پلی ­اتیلن آغاز به فعالیت نموده و در ادامه جهت توسعه سطح فعالیتهای خود در سال 1382 نسبت به افتتاح کارخانه جدید با نام کیمیا پلیمر پارس در قطعه زمینی به مساحت 8/500 متر مربع در منطقه ویژه اقتصادی شیراز اقدام کرده است.

محصولات تولیدی این شرکت با بهره ­گیری از ناوگان حمل و نقل داخلی در اقصی نقاط کشور توزیع و مورد استفاده متقاضیان قرار می­گیرد. همچنین سالانه حجم بالایی از محصولات این شرکت به همسایگان غربی کشور و کشورهای حاشیه خلیج فارس صادر میگردد.

تولیدات این کارخانه با بهره­ گیری از پرسنل متبحر تولید و کارشناسان فنی، با بهره­ گیری از تکنولوژی روز دنیا در زمینه انواع فوم پلی­ اتیلن، با بهترین کیفیت تولید شده است تا رضایت کامل مشتریان این شرکت حاصل گردد.

ارزش های فارس فوم

1

کیفیت کالا

2

تنوع کالا

3

ارسال کالا

این شرکت با بهره ­گیری از توان متخصصان داخلی،در حال حاضر قادر به ساخت انواع دستگاه­ ها و تجهیزات خط تولید و تابلوهای برق مربوطه جهت تولید فوم پلی­ اتیلن بوده و از این بابت یکی از پیشگامان عرصه تولید و شکل­ دهی به  فوم پلی اتیلن مطابق با نیاز و تقاضای مشتریان می­ باشد.

راه به سوی موفقیت

کیفیت محصول، تحویل به موقع

fa_IR